Koç Burcu ( Erkekler İçin) 21 Mart-20 Nisan

       Bu Burçta doğan erkekler esmer veya beyaz tenli,uzun boylu ve büyük başlı olurlar. Yüz hatları keskindir. Alınları açık ve geniştir.Sert ve cüretkar bakışlı gözleri,açık kanatlı burunları ve alaycı ağızları vardır.Çene kemikleri kuvvetlidir.Tok seslidirler.Saçları ekseriya soluk renktedir.Vücyd kemikleri iridir.Yürürken azimli,cesaretli  ve emin adımlar atarlar.Merttirler.Fakat hoyratça davrandıklarıda olur.Çabuk kızarlar,fakat bu kızgınlıkları çok çabuk geçer.Zekidirler.Her şeyi çabuk öğrenirler.Çalışmaktan bıkmazlar.Çalışkandırlar.Yalan söylemezler,yalancıyı da sevmezler.Çok inatçıdırlar.Zevk ve eğlenceye düşkün olurlar

       Baskı altında yaşamayı sevmezler.Çocukken çok yaramaz olurlar.Gençlikleri çok haraketli geçer.Yaşlandıkça sakinleşirler.Hayatları çalışmakla geçer.Tembelliği sevmezler.Kendilerine çok güvenirler.Her işte muvaffak olurlar.

        İyi kalpli ve merhametlidirler.Yardım etmeyi ve yardımlaşmayı severler.Herkes tarafından sevilirler.Talihleri herzaman yardımcıdır.Çok sabırsızdırlar.En büyük hataları beklemeyi bilmemeleridir.Hayatları bazen zenginlik ve bazen de fakirlik içinde geçer.

      Bu tarih arasında doğan erkekler mide ve böbrek ve kalp hastalıklarına istidadlıdırlar.İleri yaşlarda felç olma ihtimali vardır.

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !